Duyurular

TÜSEV'den Haberler

 • TÜSEV'den Haberler / 08.09.2014
  Milliyet Pazar'da TÜSEV Röportajı

  4 Eylül 2014 tarihinde Milliyet Pazar Gazetesinde yayınlanan röportajımıza buradan ulaşabilirsiniz.

  TÜSEV'in tüm medya yansımalarını ise buradan takip edebilirsiniz.

 • TÜSEV'den Haberler / 18.08.2014
  Sivil Topluma Aktif Katılım Danışma Toplantıları Raporları

  Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen “Türkiye’de Sivil Toplumun Gelişimi ve Sivil Toplum-Kamu İşbirliğinin Güçlendirilmesi” projesi kapsamında, Türkiye’de sivil toplum-kamu diyalogunun iyileştirilmesi ve örgütlenme özgürlüğüne dair mevzuat değişiklik önerileri getirilmesi amacıyla, TÜSEV tarafından 4 yerel danışma toplantısı düzenleniyor. Bu kapsamda yayınlanan İstanbul ve Ankara raporuna ulaşmak için: www.siviltoplum-kamu.org 

 • TÜSEV'den Haberler / 05.08.2014
  Sosyal Girişimciler Buluştu

  TACSO-Sivil Toplum Kuruluşları İçin Teknik Destek Programı'nın TÜSEV işbirliğiyle düzenlediği “Sosyal Girişimcilik: Sosyal İçerme ve Sürdürülebilir Toplumsal Gelişme Olanakları Konferansı” 26 Haziran'da gerçekleşti. Konferans notlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

 • TÜSEV'den Haberler / 19.06.2014
  Sivil Toplum İzleme Raporu 2013

  Hollanda Başkonsolosluğu MATRA Programı finansman desteğiyle hazırlanan Sivil Toplum İzleme Projesi kapsamında, sivil toplumu ilgilendiren güncel ve önemli konularda vaka analizleri hazırlandı. Vaka analizlerine buradan ulaşabilir ve gelişmeleri sosyal medya kanallarından (@TUSEV ve @stkizleme) takip edebilirsiniz.  

 • TÜSEV'den Haberler / 19.06.2014
  TÜSEV-IBM işbirliği ile Proje Yönetimi Programı

  TÜSEV ev sahipliğinde 27 Mayıs’ta IBM profesyonelleri tarafından, sosyal girişimcileri proje yazılım süreçleri hakkında bilgilendirmeyi amaçlayan Proje Yönetim Programı gerçekleştirildi. 

  Programla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uluslararası İşbirliği Kuruluşları