Duyurular

TÜSEV'den Haberler

 • TÜSEV'den Haberler / 05.08.2014
  Sosyal Girişimciler Buluştu

  TACSO-Sivil Toplum Kuruluşları İçin Teknik Destek Programı'nın TÜSEV işbirliğiyle düzenlediği “Sosyal Girişimcilik: Sosyal İçerme ve Sürdürülebilir Toplumsal Gelişme Olanakları Konferansı” 26 Haziran'da gerçekleşti. Konferans notlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

 • TÜSEV'den Haberler / 19.06.2014
  Sivil Toplum İzleme Raporu 2013

  Hollanda Başkonsolosluğu MATRA Programı finansman desteğiyle hazırlanan Sivil Toplum İzleme Projesi kapsamında, sivil toplumu ilgilendiren güncel ve önemli konularda vaka analizleri hazırlandı. Vaka analizlerine buradan ulaşabilir ve gelişmeleri sosyal medya kanallarından (@TUSEV ve @stkizleme) takip edebilirsiniz.  

 • TÜSEV'den Haberler / 19.06.2014
  TÜSEV-IBM işbirliği ile Proje Yönetimi Programı

  TÜSEV ev sahipliğinde 27 Mayıs’ta IBM profesyonelleri tarafından, sosyal girişimcileri proje yazılım süreçleri hakkında bilgilendirmeyi amaçlayan Proje Yönetim Programı gerçekleştirildi. 

  Programla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 • TÜSEV'den Haberler / 05.12.2013
  Sivil Toplumda Yeni Yaklaşımlar Konferansı - 21-22 Kasım 2013

  TÜSEV’in 20. yılı kapsamında Sabancı Vakfı ve Vehbi Koç Vakfı’nın desteğiyle düzenlediği, sivil toplumun gelecek 10 yılının tartışıldığı Sivil Toplumda Yeni Yaklaşımlar Konferansı 21-22 Kasım 2013 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi’nin ev sahipliğinde geniş bir katılımla gerçekleştirildi. 

  Konferans kitapçığına buradan ulaşabilirsiniz. 

  Konferansın özet sunumuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Uluslararası İşbirliği Kuruluşları