Duyurular

TÜSEV'den Haberler

 • TÜSEV'den Haberler / 09.06.2015
  İletişim Yaklaşımları Geliştirme Atölyesi

  28 Mayıs tarihinde, farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına yönelik olarak “İletişim Yaklaşımları Geliştirme” adlı bir atölye düzenlendi. Atölyede katılımcılar hedef kitleye ulaşmada kullanılacak uygun iletişim yöntemlerinin belirlenmesi konusunda çalışmalar yaptılar ve etkili sosyal medya kullanım yöntemlerini tartıştılar. 

 • TÜSEV'den Haberler / 09.06.2015
  Panel: Şirketler ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk

  Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı kapsamında 26 Mayıs tarihinde özel sektör ve STK temsilcilerinin katılımıyla, şirketlerin kurumsal sosyal sorumluluk stratejileri ve STK’larla işbirliklerinin tartışıldığı “Şirketler ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk” konulu bir panel gerçekleştirildi. 

 • TÜSEV'den Haberler / 04.05.2015
  Mütevelliler Heyeti Toplantısı

  TÜSEV Mütevelliler Heyeti toplantısı 27 Nisan 2015’de Türk Eğitim Vakıfları Dayanışma Konseyi ev sahipliğinde Kabataş Erkek Lisesi Hamdi Saver Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplantıda 2014 yılı faaliyetleri ve mali durumu ile 2015 yılı çalışma programı sunularak çalışma programı ve tahmini bütçe kabul edildi. TÜSEV 2014 Yıllık Faaliyet Raporu'na buradan ulaşabilirsiniz.

Uluslararası İşbirliği Kuruluşları