Duyurular

TÜSEV'den Haberler

 • YENİ TÜSEV'den Haberler / 13.06.2016
  Değişim için Bağış Kapsamında Ayın Yazıları Devam Ediyor

  TÜSEV, Değişim için Bağış projesi kapsamında filantropi alanındaki bilgi birikimi ve deneyim paylaşımını yaygınlaştırmak amacıyla alandaki uzmanlar tarafından hazırlanan Ayın Yazıları'nı yayınlamaya devam ediyor. Ayın Yazıları serisi kapsamında, bağışçılık alanındaki eğilimler, iyi uygulamalar ve filantropinin gelişimine katkı sağlayan konularda farklı deneyimleri olan
  uzmanlarla yapılan sohbetler yer alıyor. Aralarında bağışçı ilişkileri yönetimi, katılımcı hibe programları, sosyal etki ölçümlemesi ve sivil toplum- özel sektör ilişkileri gibi konuların yer aldığı Ayın
  Yazıları’na buradan ulaşabilirsiniz.

   

 • YENİ TÜSEV'den Haberler / 10.06.2016
  TÜSEV EFC Yıllık Genel Kurul Toplantısına Katıldı

  TÜSEV, üyesi olduğu Avrupa Vakıflar Merkezi (EFC)’nin 26-28 Mayıs tarihlerinde Amsterdam’da düzenlenen Konferansı ve Genel Kurul toplantısına katıldı. Üç gün süren toplantıda mülteci krizinde filantropi ve vakıfların rolü, 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve filantropi ilişkisi ile filantropi alanın daralması gibi pek çok konu tartışıldı. TÜSEV, 25 Mayıs tarihinde gerçekleşen ve üyeleri arasında yer aldığı DAFNE (Donors and Foundations Network in Europe) toplantısına katılarak Türkiye’de Suriyeli mültecilerin durumu ve vakıfların bu alandaki çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Konferans hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • TÜSEV'den Haberler / 07.06.2016
  Sivil Toplum Liderleri Eğitimi gerçekleşti

  TÜSEV’in, Türkiye Vodafone Vakfı işbirliği ile ikincisini düzenlediği Sivil Toplum Liderleri Eğitimi 11-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. Eğitim hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 • YENİ TÜSEV'den Haberler / 07.06.2016
  TÜSEV, Uluslararası Sivil Toplum Haftası'ndaydı

  TÜSEV'in 25-28 tarihleri arasında Bogoto'da düzenlenen Uluslararası Sivil Toplum Haftası'nda konuşulan önemli başlıklardan derlediği bilgi kartlarına ulaşmak için tıklayınız.
   

Uluslararası İşbirliği Kuruluşları